Warcholy i Pijanice

Forum Guild Warcholy i Pijanice


#1 2009-03-16 21:57:36

Jazgar

Warchoł

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 4
Punktów :   

Rozwój gildii

Gildia nam się rozrasta, coraz więcej osób dobija do poziomu 80 i warto by się zastanowić, co dalej z gildia?

Pojawiły się dwie opcje:

1. Skupienie się tylko na graczach z Polski.
2. Rozwijanie gildii również w oparciu o graczy z zagranicy.


Proszę o wypowiedzenie się w temacie i zagłosowanie w ankiecie.

Offline

 

#2 2009-03-17 17:52:56

meylii

Warchoł

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rozwój gildii

Nie jesteśmy w tej chwili w stanie skupić się odpowiednio na swoich graczach, czytaj polsko języcznych .
Uważam, że na tę chwilę powinniśmy się skupić na rozwijaniu gildii obecnej, na wzmocnieniu jej (i tu chciałoby się napisać członków, ale pozwolę sobie użyć mniej dwuznacznej nomenklatury ) graczy: levelu. slilli, taktyk, gearu i w ogóle wiedzy o WoW.
Dlatego mój głos w tej chwili brzmi NIE.
Kto wie... może już za miesiąc zmienię zdanie.

Offline

 

#3 2009-03-18 00:00:45

tomek24uk

Warchoł

Skąd: Leicester UK
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rozwój gildii

Moim zdaniem nie powinniśmy w obecym czasie przyjmować graczy obcojęzycznych. Nie jesteśmy jeszcze wystrczająco silni by pomagać sobie nawajem - nad tym musimy popracować. Dobrze by było mieć specjalistę od każdj klasy. No i boosterów co zapewne zwiększyło by nasz prestiż i pomogło wielu graczom.
Gra jest na tyle duża, iż ciężko ją opanowć w całości i tu nadal jest duże pole do popisu dla doświadczonych grczy.
Inne zdanie - jeśli zaczniemy przyjmować gracy obcojęzycnych zapewne rozpocznie się proces alienacji, nie wszyscy Polacy mówią i piszą biegle po angilsku, co może sprawić wiele problemów. I w tym przypadku dobrym pomysłem była by po prostu zaprzyjaźniona gildia.
To są moje prywtne przemyślenia i nikt nie musi się z nimi zgadać.
Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2009-04-23 20:22:30

Yodine

Warchoł

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rozwój gildii

Nom spoko mówicie ze nie jesteśmy na tyle silni ale jak możemy być silni jak nasza gildia opiera się na 5-6 graczach musimy ja rozwinąć bo robi się coraz nudnie.
Fajnie mi się z wami rozmawia i gra ale sorki niezastane w tej gildii dłużnej niezastane jak tak dalej będzie, ze nie damy rade nawet 10 osób zebrać na rajd.
I jestem za rozszerzeniem gildii z osobami poza Polski bo nie możemy myśleć o tym tylko w ten sposób, ze nie damy rady się z nimi dogadać bo ich nie rozumiemy, jakoś będziemy próbować jak się nie uda to trudno żyje się dalej.
Jak nasza gildia się nie powiększy w najbliższych 2miesiacach ja odchodzę z gildii:((
Takie jest moje zdanie.........

Ostatnio edytowany przez Yodine (2009-04-23 20:26:07)

Offline

 

#5 2009-05-06 17:38:23

Jazgar

Warchoł

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rozwój gildii

Niestety wiadomość nie zmiescila sie na Guild Info. Ale przeczytaja to najbardziej wytrwali

Nadeszla pora na podjecie decyzji, do ktorej dlugo sie zbieralem.
Pora zakonczyc gre na tym serwerze.
Gra od dluzszego czasu nie sprawia mi przyjemnosci, bo mimo szczerych
checi nie udalo mi sie stworzyc polskiej gildii rajdujacej.

Ciezko mi odejsc ale coz, tez chcialbym miec przyjemnosc gry.

Poznalem tu kilka naprawde fajnych osob, kilku fajnych osbo nie mialem okazji poznac.
Chcialbym podziekowac za kilka miesiecy dobrej zabawy, rozmow na TS, wspolnych sukcesow i porazek.

Najwiekszy sentyment mam do pierwszej grupy heroicowej:
Dwie wspaniale kobiety, Dominika i Edi (ulozylem alfabetycznie, zebyscie sie nie wkurzaly:P), Adam i Marcin (Margel).
Razem ponosilismy wiele porazek, zagryzalismy zeby i w koncu pokonywalismy bosow "niepokonanych".
To byly chyba najlepsze momenty w grze.

Z Rafalem stworzylismy grupe "Pogromcow Zul Drak". No i piwko wypite razem jakos lepiej smakowalo

Jacus-gwiazda TS, facet o rewelacyjnym poczuciu humoru. Fajnie bylo patrzec, jak sie rozwijasz, a przy tym Ciebie to sie fajnie boostuje. No i Pan Siekierka

Piotrek, kolejny gosc ktorego polubilem dzieki TS. Tluklismy kilka razy orkow w Helfire i bylo wesolo
.Najlepszy model w gildii (nie zapomne jak Cie z Edi ubieralismy w SW, jak 80 osiagnales:).
Dla Ciebie i Jacka na pewno w te wakacje wpadne na weekend do Waw.

Krzysiek, ile ja sie nameczylem, zeby Cie w DPS gonic, a i tak mi sie nie udawalo
Fajnie sie z Toba rozmawia, a poza tym zawsze mozna bylo liczyc na fachowa porade.

Tomek (Snori) , a ktos powiedzial ze healera z Ciebie nie zrobimy:) A tu prosze healer pelna geba.
Tylko zeby corcia chciala wczesniej spac. Dla Ciebie zarezerwowalem ostatnie boostowanie

Tomek (Hellriser), I znowu TS sie klania. Sila spokoju na rajdach, zero nerwow, czyli to czego tankowi potrzeba.
Wskoczyles na TS i od razu zrobilo sie wesolo

Bonsetti bimbrownik niestety zawiesil dzialalnosc, ale Ciebie tez na dlugo zapamietam.
Rewelacyjne teksty, nieraz plakalismy ze smiechu na TS

Reszte ludkow, ktorych nie wymienilem z imienia tez zapamietam, choc nie mielismy okazji lepiej sie poznac.

Zycze Wam powodzenia

Jazgar

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kirchhoff.pun.pl www.srk-madhuri.pun.pl www.europe.pun.pl www.panfu-fan.pun.pl www.politologia2009.pun.pl